Kategorie: Reklama

Breloczki reklamowe z nadrukiem

Breloczki reklamowe z nadrukowanym logo firmy, danym hasłem lub wzorem to doskonały pomysł na firmowy upominek. Taki brelok można przekazać pracownikom w dniu rozpoczęcia ich pracy lub podczas firmowej imprezy. Elegancki breloczek może być wręczony także tylko tym najlepszym pracownikom jako wyraz docenienia ich dokonań. Gadżety sprawdzą się również jako upominki dla partnerów biznesowych, by dobrze zapamiętali daną firmę. Breloczki reklamowe z nadrukiem dostępne są w przeróżnych wersjach. Mogą być to klasyczne modele, a także gadżety w oryginalnych kształtach, pełniące rolę nie tylko ozdoby, ale i małej latarki, otwieracza, a nawet podstawki pod smartfon.

Breloki z logo firmy – patent na promocję

Breloczki z nadrukowanym logo firmy to świetne gadżety promocyjne. Rozdawane na spotkaniach, konferencjach czy targach pracy są znakomitym pomysłem na promocję. Osoba, która otrzyma taki brelok, szczególnie ten w atrakcyjnej formie, być może zechce przyczepić go do kluczy i nosić zawsze przy sobie. W ten sposób logo naszej firmy będzie jej dobrze znane, a także znane innym ludziom, które zauważą nasz breloczek. Breloki firmowe warto wręczać także parterom biznesowym, by podtrzymywać dobre stosunki współpracy.

Elegancka biżuteria do kluczy

Breloki reklamowe to nie tylko kolorowe gadżety czy smycze do kluczy. To także eleganckie, metalowe zawieszki do kluczy. Takie eleganckie breloki warto wręczać pracownikom, którzy często wyjeżdżają na konferencje i spotkania biznesowe. Każda szanowana firma powinna zdawać sobie sprawę, że nie tylko ubiór, ale i inne reprezentujące pracownika przedmioty, przekładają się w pewien sposób na wizytówkę firmy. Elegancki, metalowy brelok będzie mógł być przyczepiony na przykład do kluczyków samochodowych. W takiej wersji jest wyjątkowo trwały i gustowny.

Jakie breloki warto wybrać?

Wiele agencji reklamowych oferuje przeróżne formy breloków z nadrukiem. Ale które z nich będą najlepszym wyborem? Szczególnym zainteresowaniem cieszą się breloki proste, o minimalistycznej formie, a jednocześnie eleganckie. Po drugiej stronie barykady, również bardzo popularne, są oryginalne gadżety – dość duże breloki reklamowe, które bez problemu zmieszczą nie tylko logo firmy, ale i dane kontaktowe. Czasem znajdzie się tam dość miejsca dla charakterystycznego hasła reklamowego. W takiej postaci dobrze rzucają się w oczy, a o to przecież chodzi! Warto pamiętać, by inwestować w materiały i nadruki dobrej jakości, które nie ulegną zniszczeniu i zatarciu.

Rodzaje breloków reklamowych

By skutecznie wyróżnić się na tle innych firm, warto postawić na ciekawe breloczki reklamowe z nadrukiem. Mogą one przyjąć przeróżne formy, takie jak:

  • Breloczki w stylu eko – styl życia zero waste i ekologiczne produkty zyskują w ostatnim czasie na popularności. Coraz więcej ludzi przykłada sporą uwagę do tego, co używa. Gadżety eko są zatem niezbędnikiem dla każdej firmy, która świadomie dba o środowisko i chce przekazać te wartości swoim klientom. Na drewnianych, ekologicznych brelokach można wykonać grawer laserowo – to najtańsza, a zarazem najtrwalsza forma znakowania.
  • Breloki w formie otwieracza do butelek – polecane dla firm z branży gastronomicznej, czyli barów, restauracji, klubów i hoteli. Breloki wykonane z metalu będą trwałe i funkcjonalne.
  • Breloczek w formie latarki – podświetlane logo na breloku z pewnością przyciągnie uwagę odbiorców! Gadżet jest nie tylko ciekawy, ale i przydatny. To doskonały nośnik reklamowy.
  • Breloki z żetonem do wózków sklepowych – polecane dla sieci handlowych, gdzie można wykorzystać dany żeton, by dokonać zakupów.