Kategorie: Marketing

Gadżety reklamowe dla firm

Nie ma co ukrywać – biznes bez reklamy nie ma szansy rozwinąć swoich skrzydeł. Odpowiednio dobrana strategia marketingowa to podstawa brandingu, czyli budowania świadomości marki i utrwalania wizerunku firmy wśród określonej grupy konsumentów. Obecnie jednak jesteśmy na każdym kroku „bombardowani” informacjami, więc kampania promocyjna musi być odpowiednio przemyślna i nie nazbyt nachalna. Warto sięgnąć po gadżety z logo firmy, które zawsze są niezwykle skutecznym sposobem na wypromowanie się oraz utrzymanie dobrej relacji z klientami i kontrahentami biznesowymi.

Gadżety reklamowe dla firm z nadrukowanym logo – sprawdzone rozwiązanie

W czasach, gdy na ulicach, w telewizji, radio oraz Internecie, czyli praktycznie w każdej przestrzeni, w której się na co dzień poruszamy, jesteśmy atakowani przez nachalne kampanie promocyjne, dyskretne rozwiązania marketingowe zyskują na wartości. A czy może być coś bardziej subtelnego niż niewielkie logo firmy, slogan czy przyciągająca uwagę grafika nadrukowana na podarowanym klientowi czy partnerowi biznesowemu długopisie lub pendrivie? Niewielkie upominki stanowią najlepszą wizytówkę przedsiębiorstwa. Raz wręczone będą stale oddziaływać na podświadomość nie tylko obdarowanego, ale i osób całkowicie postronnych, które mimowolnie zauważą gadżety reklamowe z logo firmy, jak np. koszulka z nadrukiem czy torba zakupowa z oryginalną grafiką, co pomoże budować wizerunek marki i zwiększać jej rozpoznawalność wśród różnych grup odbiorców.

Gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmy – dlaczego warto?

Zastanawiając się nad tym, czy warto postawić na personalizowane gadżety reklamowe z nadrukowanym lub wygrawerowanym laserowo logo firmy, powinniśmy wiedzieć, jakie korzyści dla biznesu zwykle przynoszą te niewielkie upominki. Do najważniejszych z nich należą:

Darmowa promocja biznesu – podarowany klientowi lub kontrahentowi brelok, parasol, torba zakupowa czy koszulka z nadrukowanym logo firmy, ciekawym sloganem lub atrakcyjną wizualnie grafiką przyciąga mimowolnie spojrzenia osób postronnych. W ten sposób zwiększamy zasięg oddziaływania reklamy, poszerzamy krąg jej odbiorców o nowe grupy społeczne, co ma realny wpływ na wzrost zainteresowania proponowaną ofertą, a w konsekwencji na podniesienie wyników sprzedaży.

Budowa pozytywnego wizerunku marki – konsumenci lubią dostawać coś za darmo, zwłaszcza rzeczy praktyczne, oryginalne lub luksusowe. Buduje to w nich poczucie wyjątkowości, poprawia nastrój i nawet po długim czasie wywołuje przyjemne wspomnienia. Warto to wykorzystać przy promocji wizerunki marki i zainwestować w gadżety reklamowe. Wyciągając z kieszeni notesik, pijąc kawę w kubku czy licząc coś na kalkulatorze z nadrukowanym logo marki w umyśle obdarowanego pojawiają się pozytywne skojarzenia z konkretną firmą, co w długofalowym procesie oddziałuje na jego decyzje zakupowe.

Doskonały pretekst do rozpoczęcia konwersacji – każdy przedsiębiorca nie raz spotkał się przy próbie zaprezentowania oferty z niechętnym kręceniem głową lub sztucznym uśmiechem. Wręczenie przechodniom w trakcie targów branżowych, konferencji czy imprez sportowych gadżetów reklamowych z nadrukowanym logo ułatwia nawiązanie kontaktu z potencjalnym klientem i kontrahentem biznesowym. Mało kto bowiem po otrzymaniu nawet drobnego prezentu odchodzi bez zamienienia choćby paru słów z obdarowującym.

Gadżety reklamowe z nadrukiem lub bez – globalgift.pl

Decydując się na zakup gadżetów reklamowych z nadrukowanym logo warto postawić na współpracę ze specjalistami, którzy działają w branży poligraficznej od wielu lat. Jedną z takich firm jest globalgift.pl. Posiada ona szeroką ofertę drobnych upominków, które mogą pełnić istotną rolę w prowadzonych kampaniach marketingowych. Wszystkie proponowane na ich stronie akcesoria wykonano z najwyższej jakości materiałów pozwalających na wieloletnie użytkowanie długopisu, myszki komputerowej czy T-shirtu, również tych ekologicznych. Firma nieustannie poszerza asortyment o nowe gadżety, zgodne z aktualnymi trendami, tak by każdy klient znalazł dokładnie taki artykuł, jakiego poszukuje.

Specjaliści z globalgift.pl są w stanie wykonać personalizowane nadruki lub grawery z logo na dowolnym z oferowanych gadżetów reklamowych, bez względu na to, z jakiego materiału jest on wykonany. Firma posiada bowiem rozbudowane zaplecze maszynowe, co pozwala zaproponować naprawdę szerokie spektrum usług. W globalgift.pl tworzą logotypy, grafiki i napisy w technologii tampodruku, sitodruku, nadruku termotransferowego, sublimacyjnego oraz cyfrowego, ponadto grawerują laserowo, wytłaczają i realizują zlecenia na hafty komputerowe. Zajmują się również znakowaniem metodą domingu.

Gadżety reklamowe z logo dla każdej branży

W globalgift.pl dostępne są różnorodne gadżety reklamowe, na których można nadrukować, wygrawerować, wytłoczyć lub wyhaftować logo, slogan czy grafikę idealnie współgrające z profilem prowadzonej przez każdą firmę działalności. Na stronie znajdują się m.in. akcesoria biurowe, sportowe, odzież, elektronika, narzędzia, artykuły wyposażenia wnętrz i wypoczynkowe. W asortymencie nie brak produktów uniwersalnych i takich, które sprawdzą się jako prezenty świąteczne, więc naprawdę warto zapoznać się z tak atrakcyjną ofertą.