Kategorie: Marketing

Prosecco Van na wesele – alternatywa dla zwykłego baru

Coraz częściej podczas wesel możemy się spotkać z różnymi, ciekawymi i niecodziennymi rozwiązaniami, które mają z jednej strony zapewnić perfekcję podczas takiego spotkania, a z drugiej sprawić, że goście będą zaskoczeni. To też oznacza, że co chwilę pojawiają się różnego rodzaju propozycje, z którymi do tej pory nie mieliśmy do czynienia, a które mają sprawić, że dane wesele będzie niezapomniane. Obecnie coraz większym zainteresowanie cieszy się Prosecco Van. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego barmana. Tym bardziej, że nie tylko zyskujemy tutaj możliwość otrzymania pysznych drinków przygotowanych przez specjalistę, ale dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wyznaczyć strefę, gdzie nasi goście będą mogli odpocząć i spokojnie posiedzieć, racząc się pysznymi trunkami.

Warto zobaczyć co jest nam proponowane

Jeżeli jesteśmy zainteresowani tym, co ma dla nas Prosecco Van, to musimy wiedzieć, że to niewielki samochód, który został zamieniony na bar. Znajdziemy w nim najlepsze trunki, a dodatkowo jeszcze wszystkie akcesoria, które są potrzebne do ich przygotowania. Sam Prosecco Van prezentuje się bardzo elegancko, a jeśli jeszcze zdecydujemy się na jego dodatkowe przybranie, tak aby pasował do stylu naszego wesela, to możemy mieć pewność, że całość będzie się świetnie prezentowała. Oczywiście mamy tutaj również wykwalifikowanego barmana, który zachwyci naszych gości przygotowaniem niesamowitych drinków, a jednocześnie też pokaże im swoje umiejętności, więc możemy być pewni, że wszyscy będą zachwyceni i chętnie będą korzystali z tego miejsca.

Dodatkowa strefa odpoczynku

Nie ma co ukrywać. Na weselach jest głośno, tłoczno, wiele się dzieje, a więc czasami goście potrzebują odpoczynku. To też oznacza, że wynajmując Prosecco Van zyskamy na zewnątrz przestrzeń, która będzie takim swoistym miejscem odpoczynku. Będzie można tutaj odpocząć, zrelaksować się, a dodatkowo jeszcze spokojnie porozmawiać. Niewątpliwie będzie to miejsce, do którego nasi goście chętnie będą zaglądali. Warto także dodać, że taki Prosecco Van będzie także świetnym tłem do niecodziennej sesji zdjęciowej, a więc z pewnością warto go również wykorzystać w ten sposób. Oczywiście powinniśmy mieć świadomość, że sama usługa wynajęcia takiego niecodziennego baru nie będzie należała do najtańszych, a każda dodatkowa usługa, jak chociażby dodatkowe krany, przystrojenie czy pokaz barmana będą dodatkowo płatne. Nie mniej warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli szukamy ciekawej propozycji, która jeszcze nie jest aż tak znana, a więc będzie istniała naprawdę spora szansa, że uda nam się zaskoczyć naszych gości i jednocześnie też sprawić wielką przyjemność, oferując drinki najwyższej jakości. Jeżeli chcemy, żeby na naszym weselu pojawiło się coś niesamowitego, nowego, zaskakującego, to z pewnością wynajęcie usługi Prosecco Van będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem. Mamy ciekawie zaaranżowany bar, obsługę na najwyższym poziomie i możliwość przygotowania spokojnego miejsca, w którym nasi goście będą mogli odpocząć, jeśli w środku będzie się działo za dużo i będą potrzebowali chociaż chwili wytchnienia